MAITINIMAS

„Kolpingo mokyklėlės“ ugdytiniai valgo skaniai ir sveikai!
Kasdieną tris kartus dienoje pagal Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos patvirtintą valgiaraštį jiems ruošiami šviežūs ir gardūs, vaiko mitybos poreikius atitinkantys pusryčiai, pietūs ir vakarienė.  O tarp maitinimų tiekiami sveikos mitybos įgūdžius formuojantys užkandžiai. Troškuliui numalšinti pirmiausia siūlomas vanduo bei nesaldintos arbatos ir tik retsykiais gardžiuojamasi vaisių sultimis.

Maisto kainos vaikui valgant pagal įprastinį „Kolpingo mokyklėlės“ valgiaraštį*:
– pusryčiai – 0,70€;
– pietūs – 2,95€;
– vakarienė – 0,70€.

„Kolpingo mokyklėlė“ dalyvauja pieno ir vaisių programose, todėl užkandžiai mūsų darželio ugdytiniams visiškai nieko nekainuoja!

*Esant išskirtiniams mitybos poreikiams maisto kainos derinamos individualiai.

Mokestis už maistą skaičiuojamas tik tomis dienomis, kai vaikas lanko darželį! Vaikui susirgus ar iškilus kitoms aplinkybėms ir apie tai informavus “Kolpingo mokyklėlę” iki 8:00 val. ryto maistas nėra užsakomas ir už jį mokėti nereikia.

Kiekvieną dienos valgymą pradedame padėka, kurią sakome visi kartu susikibę už rankų:
„Ačiū Žemelei už gardžią duonelę.
Ačiū Saulutei už šviesią dienelę.
Už viską dėkoju Mamai ir Tėčiui;
Saugok, Dievuli, kad augti galėčiau. „