UGDYMO GRUPĖS

UGDYMO GRUPĖS

Formuojamos trys grupės: Mažųjų kolpingiukų – nuo 1,3 m. iki 3 m. Vyresniųjų kolpingiukų – nuo 3 m. iki 4 m. Didžiųjų kolpingiukų - nuo 4 m. iki 5 m. Mažųjų grupė (nuo 1,3 m. iki 3 m.) ir  Vyresniųjų kolpingiųkų (nuo 3 m. -4 m.)  Atviroje ir dinamiškoje aplinkoje natūraliai vystosi svarbiausios socialinės emocinės vaiko
0.0
Summary rating from 0 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
0.0

Formuojamos trys grupės:

Mažųjų kolpingiukų – nuo 1,3 m. iki 3 m.

Vyresniųjų kolpingiukų – nuo 3 m. iki 4 m.

Didžiųjų kolpingiukų – nuo 4 m. iki 5 m.


Mažųjų grupė (nuo 1,3 m. iki 3 m.) ir  Vyresniųjų kolpingiųkų (nuo 3 m. -4 m.) 

Atviroje ir dinamiškoje aplinkoje natūraliai vystosi svarbiausios socialinės emocinės vaiko kompetencijos, tokios kaip bendruomeniškumas, empatija, supratingumas, pakantumas, savitarpio pagalba ir atjauta. Atsižvelgiant į vaiko gebėjimus ir amžių, ugdymo veiklos vykdomos individualiai arba grupelėse. Organiškas vaiko dalyvavimas kasdienėse darželio gyvenimo veiklose leidžia kiekvienam vaikui atsiskleisti kaip atskirai ir unikaliai asmenybei, kurios konkretūs poreikiai atliepiami individualizuotose mokomosiose bei meninėse veiklose.

Didžiųjų kolpingiukų (nuo 4 m. iki 5 m.):

4-5 metų vaikams papildomai taikoma ir formalaus ugdymo programa. 5 m. vaikai ugdomi palaipsniui juos įvedant į priešmokyklinio ugdymo programą.


Tolesnės ugdymo galimybės Kolpingo pradinėje mokykloje:

  • Priešmokyklinis ugdymas;
  • Pradinis ugdymas.

Darželio ugdytiniams taikoma 15 % nuolaida.