SOCIALINIS EMOCINIS INTELEKTAS

SOCIALINIS EMOCINIS INTELEKTAS

Vaikų darželyje „Kolpingo darželis“ emocinio intelekto bei socialinių emocinių kompetencijų lavinimui skiriamas ypatingas dėmesys. Nuo pat pirmųjų dienų vaikai skatinami pažinti save bei sąmoningai atskirti ir gebėti išgyventi pačias įvairiausias juos ištinkančias emocines būsenas. Per savęs pažinimą ugdomas jų pasitikėjimas pačiais savimi, geranoriškumas ir atjauta aplinkiniams, klojami socialinio sąmoningumo, atsakingumo ir kokybiško bendravimo pagrindai. Kasdien
0.0
Summary rating from 1 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
3.8

Vaikų darželyje „Kolpingo darželis“ emocinio intelekto bei socialinių emocinių kompetencijų lavinimui skiriamas ypatingas dėmesys. Nuo pat pirmųjų dienų vaikai skatinami pažinti save bei sąmoningai atskirti ir gebėti išgyventi pačias įvairiausias juos ištinkančias emocines būsenas. Per savęs pažinimą ugdomas jų pasitikėjimas pačiais savimi, geranoriškumas ir atjauta aplinkiniams, klojami socialinio sąmoningumo, atsakingumo ir kokybiško bendravimo pagrindai. Kasdien bendraudami su ugdytojomis, skirtingo amžiaus vaikais bei kitataučiais savanoriais mūsų vaikai mokomi buvimo greta ir su kitais, o taip pat  tolerancijos, pagarbos ir prisitaikymo prie besikeičiančios socialinės aplinkos.

Emocinio intelekto bei socialinių kompetencijų lavinimui mūsų darželyje taikoma autorinė „Kolpingo darželyje“ parengta teatro ir vaidmenų žaidimo programa „Nuotaikos rūbas“.